Zdravím všechny RC nadšence a účastníky MČR on road IC.

Konečně se mi podařilo zajistit skoro všechny informace pro zajištění benefitu na závody MČR a NCC. Pro účastníky MČR a NCC je domluvena dotovaná cena kol a paliva. Podmínkou je být členem a mít zaplacené členské poplatky do RCAČR.

Kola pouze pro kategorii 1/10

Na každém závodě má nárok každý člen RCAČR a závodník na dvě sady kol CONTACT na závod. Platí to ovšem pouze pro jezdce, kteří tuto výhodu chtějí využít v daném závodě.

Ceny kol CONTACT:

MČR 2 sady na závod 139 Kč – přední

119 Kč – zadní

MČR a NCC ceny v předobjednávce s platbou před startem závodní sezony

(nutno objednat do 15 dubna)

154 Kč – přední

132 Kč – Zadní

Standartní cena kol na závodech (není nutno objednávat předem)

168 Kč – přední

144 Kč – Zadní

Palivo pro všechny kategorie

Na každý závod je možno využít zvýhodněnou cenu 2l paliva TOP RC, které bude mít po dohodě s výrobcem (díky olejové směsi) specifické zbarvení. Palivo (TOP RC) je nutné objednat předem, odhadovaná cena 912 Kč 4l) a předpokládaná sleva min. 20 % na 2l na závod.

Je přísně zakázáno s koly a palivem koupenými pro účely daného závodu obchodovat. V případě, že se tak stane, tak bude dotyčný zveřejněn a Všem jezdcům nárok na výhody na celou sezonu zaniká pro porušení obchodní etiky. PROSÍM NEZNEUŽIJTE TUTO MOŽNOST, poškodily by jste všechny ostatní jezdce a především dovozce, který nám toto umožnil.

Palivo je možné objednat i pro další využití, ovšem za standardní cenu.

Ani paliva a ani kola nejsou předepsána a jedná se pouze o benefit pro jezdce, proto opět opakuji, nejde zneužívat dobroty a snahy dovozců tím, že se bude s daným zbožím obchodovat na jejich úkor.

Paliva i kola je nutné objednávat před závodem dopředu, aby byl zajištěn dostatek a nebylo zbytečně převáženo, kdyby nebylo využito.

Od dnešního dne je otevřena nová email adresa, kam prosím zasílejte požadavky na závody. Adresa je objednávky@raybeck.cz

Do objednávky pište:

* Jméno a příjmení

* Klub

* Adresa

* Zda využijete dotované kola na závodě

Počet kol a tvrdosti na předobjednávku (není omezeno počtem), bude k vyzvednutí na NITRO CAMP 28.4 – 30.4 ve Svitavách nebo bude posláno na dobírku dne 2.5.2017.

Takže hurá do toho. Posílejte na: objednávky@raybeck.cz

Jirka Rybák

Z cizí vůle trenér sekce 1/10 On road

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější komentáře
  Reklama

   

   

  - zde může být vaše reklama

   

   

  E-shop